Vi på Baxi

Klicka på porträtten för att se kontaktuppgifter

Anders Andersson

E-post

anders@baxi.se

Direktnummer

0515-835 71
Anders Andersson Representant
Harri Johansson

E-post

harri@baxi.se

Direktnummer

0515-835 67
Harri Johansson Service/Teknik
Jan Arvidsson

E-post

janne@baxi.se

Direktnummer

0515-835 72
Jan Arvidsson Marknadsansvarig
Johan Friggeråker

E-post

johan.friggeraker@baxi.se

Mobilnummer

076-268 76 73
Johan Friggeråker Lager
Krister Fronth

E-post

krister@baxi.se

Direktnummer

0515-835 65
Krister Fronth Ekonomichef
Våra medarbetare har stor kunskap och en entusiasm utöver det vanliga.
Magnus Andrésen

E-post

magnus@baxi.se

Direktnummer

0515-835 66
Magnus Andrésen Tekniskt ansvarig
Marie Pettersson

E-post

marie@baxi.se

Direktnummer

0515-835 79
Marie Pettersson Logistikassistent
Melker Mann

E-post

melker@baxi.se

Direktnummer

0515-835 70
Melker Mann Representant
Oscar

E-post

oscar@baxi.se

Direktnummer

0515-835 68
Oscar Säljare/Service
Patrik

E-post

patrik@baxi.se

Direktnummer

0515-835 64
Patrik Service/Teknik
Åke Svaren

E-post

ake.svaren@baxi.se

Direktnummer

0515-835 62
Åke Svaren Logistikansvarig